''Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi''nin öyküsünü Ege Mimarlık'a anlattık

06/12/2018

Ege bölgesinin en uzun süreli mimarlık yayını olan Ege Mimarlık dergisinin 101. sayısına ``Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi`` ile konuk olduk. Üzerinde bulunduğu Zafer Caddesi, yapının tarihi ve restorasyon süreci hakkındaki yazıya restorasyon projesinden çizimler ve süreci geçmişten bugüne taşıyan fotoğraflar eşlik ediyor.

DEVAMINI OKU

Mimarlık Haftası etkinliklerinde ''Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi''ndeydik

04/10/2018

Geleneksel olarak her yıl Aralık ayının ilk haftası çeşitli etkinliklerle kutlanan Mimarlık Haftası'nda meslektaşlarımızla "Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi"ndeydik. Yapının tarihini ve restorasyon sürecini anlattığımız bu keyifli organizasyonu düzenleyen Mimarlar Odası İzmir Şubesi'ne ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

DEVAMINI OKU

''Süper Kent İzmir'' dosyası kapsamında Arkitera'ya konuk olduk

15/12/2016

Türkiye'nin farklı şehirlerinde kent ve mimarlık gündeminin yakın takibe alındığı ``Süper Kent`` dosyasında, Arkitera'dan Ekin Bozkurt ile yaptığımız söyleşide İzmir'deki mimarlık pratiğinden kentin son 20 yıldaki dönüşümüne, yerel yönetimlerden üst ölçek planlama kararlarına birçok konuyu içeriden bakarak yorumlamaya çalıştık.

DEVAMINI OKU

HAKKIMIZDA

diStudio Mimarlık, mimarlık meslek pratiğinin proje geliştirme, tasarım ve uygulama gibi farklı bileşenlerinde edinmiş oldukları deneyimle, Didem Özdel ve İlker Özdel tarafından, mimarlık, tasarım, uygulama, kontrolluk ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 2004 yılında İzmir'de kuruldu. Tasarımın uygulama sürecinden bağımsız düşünülemeyeceği inancıyla, uygulama aşamasının da tasarlanabilirliği üzerine çalışan diStudio, her bir projenin kendine özgü verilerini yeni bir tasarım problemi olarak, detaycı bir duyarlılıkla ele alır. diStudio Mimarlık, mimarlığın farklı ölçek ve alanlarında sürdürdüğü deneyimle yirmi yılı aşkın mesleki birikimini geliştirmeye devam ediyor.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Adres

1408 Sokak No: 6/12 Alsancak 35220 İZMİR

Telefon / Faks

+90 232 463 9398

E-Posta

info@distudio.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN